Këto artikuj janë ekskluziv të Komunitetit Legalize Albania, që gëzon të drejtën e autorësisë sipas Ligjit Nr. 35/2016, “Për të drejtat e autorit dhe të drejtat e lidhura me to”.
Artikujt mund të ri-publikohen nga të tretë vetëm duke cituar “Legalize Albania” dhe shoqëruar me web adresën e burimit original.

Legalize Albania Kanabis Shqiperi

Të dhënat e mbledhura nga pyetësor rastësor i një kampioni prej 144 studentësh nga Universiteti i Tiranës dhe të dhënat nga pyetësori i hapur me të interesuar.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Plotëso sondazhin online dhe ndaje me miqtë.